جراحی بینی که دکتر موسی علی احمدی ، جراح بینی کرج در انجام آن تخصص و مهارت بسیار زیادی دارند، از جمله پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در میان مردم سراسر جهان و به ویژه کشور خودمان ایران است.

 

جراح بینی کرج

 

بینی به دلیل برجستگی و قرارگیری در وسط صورت نه تنها بر زیبایی کل چهره بلکه بر روی تک تک اعضای موجود در آن نیز تاثیر بسیار زیادی دارد به نحوی که در بسیاری از بیماران حالت لب ها، گونه ها، چشم ها و غیره بعد از جراحی تغییر کرده و اطرافیان با مشاهده آن ها گمان می کنند که علاوه بر جراحی زیبایی بینی ، تغییرات دیگری نیز در صورت خود اعمال کرده اند.

چنانچه شما نیز جزو افرادی هستید که با قرارگیری در مقابل آینه گمان می کنید بینی تان با دیگر اجزای موجود در چهره تناسب نداشته و دارای ایرادات ظاهری است یا بارها از اطرافیان خود شنیده اید که بینی تان ایراد ظاهری داشته و جذابیت صورت تان با جراحی بینی افزایش خواهد یافت می توانید نسبت به برطرف کردن مشکلات بینی با جراحی اقدام نمایید.

 

 

جراحی زیبایی بینی

بینی ها دارای دو نوع استخوانی و گوشتی هستند؛ دست جراحان بینی برای اعمال تغییرات بر روی بینی های استخوانی بازتر از بینی های گوشتی می باشد و می توانند این نوع بینی ها را هم به فرم طبیعی و هم به فرم فانتزی که انواع فرم های بینی بعد از جراحی هستند جراحی نمایند.

این در حالی است که جراحی بینی های گوشتی فقط به فرم طبیعی امکان پذیر است. زیرا ساختار بینی های استخوانی ضعیف بوده، تاب و تحمل تغییراتی همچون قوس زیاد را نداشته و حتی اگر بتوان این تغییرات را بر روی ساختمان بینی اعمال کرد، پوست ضخیم و میزان بافت های چربی زیاد این نوع بینی ها اجازه نمایان شدن این ظریف کاری ها را نخواهد داد.

 

جراح بینی کرج

 

انتخاب بهترین جراح بینی

از جمله عواملی که بر روی نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر بسزایی دارد می توان به انتخاب بهترین جراح بینی کرج یا شهر مورد سکونت فرد، رعایت اقدامات قبل از جراحی بینی و همچنین رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی اشاره کرد.

برای انتخاب بهترین جراح بینی کرج یا هر شهری که در آن سکونت دارید از آشنایان و افرادی که قبلاً جراحی بینی موفقیت آمیزی داشته اند سوال کنید، در مطب جراحان بینی حضور یافته و با آن ها به گفتگو بنشینید، نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده نموده و در صورت حضور بیماران قبلی جراح در مطب، از آن ها در رابطه با میزان رضایت شان از عملکرد جراح بینی سوال کنید.

جراح بینی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

برای اینکه بهترین عملکرد را در انتخاب بهترین جراح بینی کرج یا هر شهر دیگری که در آن سکونت دارید داشته باشید لازم است تا از ویژگی های جراحان بینی خوب آگاه باشید. از همین رو ما به تعدادی از مهم ترین ویژگی های جراحان بینی خوب در ذیل اشاره کرده ایم:

از وجدان کاری بالایی برخوردار است:

یک جراح بینی خوب و با وجدان، جراحی بینی را برای همه افراد و صرفاً به دلیل منافع مالی خود انجام نمی دهد. او وضعیت سلامت و همینطور بینی فرد را بررسی کرده و در صورتی که مطمئن باشد جراحی بینی با نتایج رضایت بخش برای فرد همراه نبوده، توقعات او را برآورده نکرده یا مشکلات و عوارضی را برای وی به دنبال خواهد داشت جراحی بینی را برای او انجام نداده و تمام تلاش خود را می کند تا بیمار را از انجام این عمل جراحی منصرف کند.

 

 

زمان زیادی را برای بیمار صرف می نماید:

با توجه به اینکه آلرژی به برخی داروها، ابتلا به بیماری های خاص و مصرف بعضی داروها روند جراحی را با مشکل مواجه می کند، پزشک با حوصله و دقت وضعیت سلامت فرد را بررسی کرده و تدابیر لازم در این رابطه را اتخاذ می نماید.

همچنین برای اینکه نتیجه جراحی مورد رضایت فرد متقاضی باشد باید به انتظارات منطقی او نزدیک باشد از همین رو پزشک زمان زیادی را صرف آگاهی از انتظارات بیمار و رسیدن به تصمیم مشترک در رابطه با فرم بینی صرف می نماید.

صبور و با حوصله است:

یک جراح بینی خوب ، استرس های بیمار را به خوبی درک کرده و از همین رو با برخورد خوبی که با او دارد احساس صمیمیت میان خود و بیمار ایجاد می نماید. او به تمام سوالات شما با صبوری پاسخ می دهد.

از دیگر ویژگی های یک جراح بینی خوب می توان به برخورداری از قدرت تصور بالا ، آشنایی با اصول ریاضی و زیبایی شناسی ، مسئولیت پذیری، داشتن مدرک تحصیلی و تخصص مرتبط اشاره کرد.