یکی از بزرگترین دغدغه های افرادی که به دنبال زیبایی بینی خود هستند پیدا کردن بهترین جراح بینی کرج و به طور کلی بهترین جراح بینی است. تنها با عمل بینی توسط یک جراح ماهر و با تجربه می توان انتظار یک نتیجه موفقیت آمیز از عمل بینی داشت. از این رو بهتر است در انتخاب جراح بینی عجله نکنید و با صرف زمان و تحقیقات کافی و انتخاب بهترین جراح بینی ، ریسک جراحی زیبایی را به حداقل برسانید. اگر قصد انجام این عمل زیبایی را دارید می توانید برای انجام مشاوره به دکتر موسی علی احمدی ، بهترین متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی صورت و بینی در کرج مراجعه کنید.

 

بهترین جراح بینی کرج - دکتر موسی علی احمدی

 

جراح با چه هدفی بینی را عمل می کند ؟

جراحی بینی معمولاً به سه منظور صورت می گیرد. اولین و پرطرفدار ترین جنبه عمل بینی زیبایی است. فرد برای برطرف کردن ایرادات ظاهری بینی خود به جراح بینی مراجعه می کند تا از این طریق اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازیابد. در دومین جنبه جراحی بینی فرد معمولا انتخاب دیگری ندارد. این جنبه عمل بینی با هدف درمان اختلالات عملکردی بینی و تنفسی آن صورت می گیرد. بهبود بیماری های بینی مانند پولیپ بینی ، سینوزیت ، انحراف تیغه بینی (سپتوپلاستی) و غیره هدف این دسته از جراحی های بینی است. البته در بیشتر موارد ، هنگامی که فردی که دارای اختلالات بینی ، بخواهد ظاهر بینی خود را نیز تغییر دهد ، دو جنبه درمانی و زیبایی به صورت همزمان بر روی بینی اعمال می شوند. سومین جنبه عمل بینی ترمیم بینی است. جراحی ترمیمی یا ثانویه بینی معمولاً در افرادی صورت می گیرد که در اولین انتخاب خود نتوانستند جراحی ماهر و کارآزموده انتخاب کنند و بعد از جراحی بینی دچار مشکلات ظاهری یا تنفسی در بینی خود شده اند ؛ یا مشکلات قبلی بینی همچنان به قوت خود باقی مانده اند.

چگونه بهترین جراح بینی کرج را پیدا کنیم ؟

برای اینکه بتوانید بهترین جراح بینی کرج را تشخیص دهید ، ابتدا لازم است با خصوصیاتی که او را از دیگر جراحان بینی متمایز می کند آشنا شوید :

 • جراح بینی خوب در جلسه مشاوره بینی با صبر و حوصله و آرامش کلیه سوالات و ابهامات ایجاد شده در ذهن بیمار را برطرف می کند.
 • می تواند با بیمار ارتباط خوبی برقرار کند و اعتماد او را کاملا جلب نماید.
 • به حدی در کارش مهارت دارد که با معاینه بینی بیمار می تواند عیب های بینی او را در یک نگاه تشخیص دهد.
 • دارای دانش کافی در پزشکی و اصول زیبایی و تناسب اجزاست.
 • دید کلی از جراحی را در اختیار بیمار قرار می دهد و نتیجه نهایی مورد انتظار را برای او تصویر سازی می کند.
 • به خواسته و سلیقه بیمار اهمیت می دهد و تاجایی که می تواند جراحی را بر اساس آن پیش می برد.
 • اگر بیمار دارای انتظارات غیر معمول از نتیجه جراحی باشد با منطق به او گوشزد می کند.
 • در جلسه مشاوره برای کاهش عوارض عمل بینی نکات قبل و بعد از جراحی را در اختیار بیمار قرار می دهد.
 • سلامت جسمانی بیمار را در جراحی در نظر می گیرد و روشی را برای بیهوشی و جراحی بیمار انتخاب می کند که کمترین خطر را برای سلامتی او داشته باشد.
 • و در نهایت با مهارت و تجربه خود ، بینی بیمار را به بهترین شکل ممکن و با حفظ تناسب اجزای صورت و سلیقه بیمار عمل می کند. به گونه ای که کمترین مشکلات پس از جراحی برای بیمار ایجاد شود.

چه روش هایی برای یافتن بهترین جراح بینی وجود دارد ؟

شناخت بهترین جراح بینی کرج ، پروسه مشخصی دارد. اگر گام های زیر را با صبر و حوصله و صرف زمان کافی دنبال کنید می توانید انتخابی آگاهانه و واقع بینانه داشته باشید :

 1. اولین و در دسترس ترین راه برای پیدا کردن جراح بینی خوب پرس و جو کردن از دوستان و آشنایان است.
 2. البته فضای مجازی هم یکی دیگر از راه های بالا بردن دانش بیمار درباره عمل بینی و آشنا شدن با جراحان بینی است.
 3. در صفحات مجازی جستجو کنید. به سایت ها و صفحات جراحان مراجعه کنید و درباره سوابق و تجربیات آن ها اطلاعات کسب کنید.
 4. در سایت و صفحات اجتماعی جراحان می توانید تصاویر نمونه کارهای قبلی آن ها را نیز مشاهده کنید.
 5. لیستی از جراحانی که از نظر شما دارای صلاحیت لازم هستند تهیه کنید و در گام بعدی به مطب آن ها مراجعه کنید.
 6. در مطب جراحان می توانید از نزدیک نمونه جراحی های قبلی آن ها را ببینید و با آن ها گفتگو نمایید. رضایت بیماران قبلی را بسنجید.
 7. در گام آخر به کمک همه اطلاعاتی که در مراحل قبلی به دست آوردید بهترین جراح بینی را انتخاب کنید و در جلسه مشاوره قبل جراحی حضور یابید.

ویژگی های بهترین جراح بینی در کرج

یکی از اصول مهم در زمینه جراحی بینی ، انتخاب جراح است. تاثیر عملکرد و مهارت دکتر و حساسیت در انتخاب بهترین دکتر بینی کاملا قابل درک می باشد. ممکن است به دلیل هزینه های گوناگون و متخصصین متعدد در زمینه جراحی های زیبایی امکان انتخاب صحیح بر اساس معیارهای مناسب را برای فردی که قصد انجام عمل بینی دارد ، دشوار کند. برخی افراد تصور می کنند که انجام جراحی در تهران بهتر است و از شهرهای مختلف برای این عمل به تهران می روند. درحالی که بهتر است در شهر خود به دنبال بهترین جراح باشید. برای این منظور می توانید از افرادی که در شهر کرج سکونت دارند پرس و جو کنید و با استناد بر نمونه کارهای جراح و پیشنهاد اطرافیان ، بهترین جراح بینی کرج را انتخاب نمایید.

از ویژگی های بهترین جراح بینی در کرج به موارد زیر می توان اشاره نمود :

تجربه و دانش کافی : در جراحی بینی داشتن تجربه و علم بسیار موثر است. پزشکانی که تخصص و علم مناسب این جراحی را ندارند و یا تعداد زیادی عمل جراحی انجام نداده اند ، تجربه کافی نداشته و نمی توان از آن ها انتظار نتیجه خوبی را داشت. لازم است پزشک کاملا علمی و از روی آگاهی تصمیمات لازم را برای روش درمانی بیمار در نظر بگیرد تا نتیجه موفقیت آمیز باشد.

نمونه کارهای زیبا : وقتی جراح مهارت و تجربه زیادی داشته باشد ، حتما نمونه کارهای زیبا و موفقیت آمیزی دارد که آن ها را در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی قرار می دهد. همچنین در جلسه مشاوره می تواند افرادی که بینی مشابه شما داشتند را در نمونه کارهای خود نشان داد تا میزان تغییرات او را بررسی کنید.

امکان مشاوره آنلاین : برای این منظور شما می توانید عکس های خود را از زوایای مختلف برای پزشک بفرستید ، تا با بررسی عکس های شما هزینه جراحی و میزان تغییرات را بیان کند. البته در صورتی که تصمیم به جراحی گرفتید لازم است قبل از عمل برای مشاوره حضوری نیز به مطب مراجعه نمایید.

اخلاق مدار بودن : بهترین جراح بینی در کرج باید از آغاز تا پایان روند درمان بیمار به صورت همدلانه در کنار او قرار بگیرد. خوش اخلاقی پزشک می تواند می تواند در پروسه درمان و بهبودی بسیار کمک کننده باشد. بهترین پزشک بینی تلاش می کند تا احساس آرامش و اطمینان را در مراجعه کنندگان به وجود آورد و با خون سردی و صداقت به تمام سوالات بیماران پاسخ می دهد.

نکته پایانی

عمل بینی یک جراحی اورژانسی نیست. بنابراین در انتخاب جراح بینی و انجام عمل بینی عجله نکنید. اگر انتخاب درستی داشته باشید در اولین جراحی بینی می توانید عملی موفقیت آمیز داشته باشید ؛ که هم میزان زیبایی و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و هم اختلالی در اصلی ترین عملکرد بینی یعنی تنفس ایجاد نمی کند.