بهترین جراح بینی کرج

جراح بینی کرج : جراحی بینی از جمله پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در میان مردم سراسر جهان و به ویژه کشور خودمان ایران است.

 

جراح بینی کرج

 

بینی به دلیل برجستگی و قرارگیری در وسط صورت نه تنها بر زیبایی کل چهره بلکه بر روی تک تک اعضای موجود در آن نیز تاثیر بسیار زیادی دارد به نحوی که در بسیاری از بیماران حالت لب ها، گونه ها، چشم ها و غیره بعد از جراحی تغییر کرده و اطرافیان با مشاهده آن ها گمان می کنند که علاوه بر جراحی زیبایی بینی ، تغییرات دیگری نیز در صورت خود اعمال کرده اند.

چنانچه شما نیز جزو افرادی هستید که با قرارگیری در مقابل آینه گمان می کنید بینی تان با دیگر اجزای موجود در چهره تناسب نداشته و دارای ایرادات ظاهری است یا بارها از اطرافیان خود شنیده اید که بینی تان ایراد ظاهری داشته و جذابیت صورت تان با جراحی بینی افزایش خواهد یافت می توانید نسبت به برطرف کردن مشکلات بینی با جراحی اقدام نمایید.

 

 

جراحی زیبایی بینی

بینی ها دارای دو نوع استخوانی و گوشتی هستند؛ دست جراحان بینی برای اعمال تغییرات بر روی بینی های استخوانی بازتر از بینی های گوشتی می باشد و می توانند این نوع بینی ها را هم به فرم طبیعی و هم به فرم فانتزی که انواع فرم های بینی بعد از جراحی هستند جراحی نمایند.

این در حالی است که جراحی بینی های گوشتی فقط به فرم طبیعی امکان پذیر است. زیرا ساختار بینی های استخوانی ضعیف بوده، تاب و تحمل تغییراتی همچون قوس زیاد را نداشته و حتی اگر بتوان این تغییرات را بر روی ساختمان بینی اعمال کرد، پوست ضخیم و میزان بافت های چربی زیاد این نوع بینی ها اجازه نمایان شدن این ظریف کاری ها را نخواهد داد.

 

جراح بینی کرج

 

انتخاب بهترین جراح بینی

از جمله عواملی که بر روی نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر بسزایی دارد می توان به انتخاب بهترین جراح بینی کرج یا شهر مورد سکونت فرد، رعایت اقدامات قبل از جراحی بینی و همچنین رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی اشاره کرد.

برای انتخاب بهترین جراح بینی کرج یا هر شهری که در آن سکونت دارید از آشنایان و افرادی که قبلاً جراحی بینی موفقیت آمیزی داشته اند سوال کنید، در مطب جراحان بینی حضور یافته و با آن ها به گفتگو بنشینید، نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده نموده و در صورت حضور بیماران قبلی جراح در مطب، از آن ها در رابطه با میزان رضایت شان از عملکرد جراح بینی سوال کنید.